VNET PaaS

Výhody

svg
Jednoduché nasadenie

Nasadzujte aplikácie v PHP, Python, Java, bez akýchkoľvek zmien kódu v duchu CI/CD, s využitím Docker, GIT, SVN repozitárov alebo priamo z prostredí Maven, Ant, Eclipse, NetBeans a IntelliJ IDEA!

svg
Jednoduché škálovanie

Nastavte si vlastné pravidlá škálovania, tak aby systém automaticky reagoval na špičky záťaže, navýšením zdrojov pomocou vertikálneho ako aj horizontálneho škálovania, s využitím load balancera. Po opätovnom znížení záťaže sa nepotrebné zdroje automaticky uvoľnia, čo garantuje maximálnu finančnú efektivitu riešenia.

svg
Jednoduché manažovanie

Ovládacie rozhranie služby VNET PaaS, poskytuje intuitívneho sprievodcu nasadením aplikácie, prístup do obchodu s desiatkami overených riešení ako aj API rozhranie pre vzdialenú správu. Samozrejmosťou je podpora tímovej spolupráce a integrácia s nástrojmi CI/CD.

Viac o VNET PaaS

Nasadzujte webové aplikácie behom niekoľkých sekúnd, ušetríte tak mnoho času s prípravou infraštruktúry, inštaláciou, nastavením systému a zabezpečením aplikácie.

Pomocou služby VNET PaaS si na pár kliknutí jednoducho a rýchlo nasadíte potrebnú aplikáciu alebo prostredie. Môžete aktivovať automatické škálovanie a nastaviť si rezervované ako aj a maximálne dostupné zdroje. Potrebujete komplexnejšie riešenie? Pomocou sprievodcu nasadením aplikácie jednoducho pridáte vysoko-dostupné aplikácie alebo databázové klastre. Potrebujete vývojové, testovacie alebo produkčné prostredia? Jednoducho si zreplikujete prostredie a prenesiete naň doménu na jeden klik.

porovnanie

Ktoré aplikácie a prostredia sú dostupné v službe VNET PaaS?

Potrebujete jednoducho a rýchlo spustiť/nasadiť vašu aplikáciu alebo prostredie? V cloudovom obchode služby VNET PaaS nájdete najznámejšie aplikácie a prostredia vrátane systémov CMS, e-shopov, podnikových portálov, riešení CI / CD a nástrojov na správu projektov, ktoré sú výkonovo optimalizované a vysoko dostupné. Vyskúšajte ako funguje cloudový hosting napríklad pre optimalizovaný WordPress alebo Magento.

Model spoplatnenia

Platíte len za to, čo využívate.

grap

Ako spoplatňujeme službu VNET PaaS?

Vyberte si presne toľko zdrojov, koľko potrebujete. Základná jednotka spoplatnenia zdrojov na hodinovej báze je Cloudlet ( 128 MB RAM a 400 MHz CPU). Okrem rezervovaných Cloudletov sú Vám k dispozícii aj dynamické Cloudlety, vďaka ktorým môžete výkon Vašich aplikácií jednoducho vertikálne škálovať. Ďalšími meranými zdrojmi sú skutočne zabraný diskový priestor, IPv4 adresa a dáta prenesené do siete Internet.

Sledujte a optimalizujte svoje výdavky na cloudový hosting. Pri zmene nastavenia služby vidíte okamžite aj aktualizovanú cenu za službu na mesačnej, dennej alebo hodinovej báze. V ovládacom rozhraní služby máte možnosť detailne sledovať históriu spotreby konkrétnej inštancie ako aj celého prostredia. Takto máte Vaše výdavky na službu VNET PaaS plne pod kontrolou.

Kalkulačka

Použitím ovládacích prvkov nižšie, nastavte prosím očakávané požiadavky na zdroje, potrebné pre prevádzku Vášho prostredia.

Nastaviť môžete:

  1. Počet inštancií Load Balancera. Ďalej pomocou posuvníkov nastavte počet rezervovaných cloudletov a limit škálovania cloudletov pre každú inštanciu Load Balancera
  2. Počet inštancii Aplikačných serverov. Ďalej pomocou posuvníkov nastavte počet rezervovaných cloudletov a limit škálovania cloudletov pre každú inštanciu Aplikačného servera
  3. Počet inštancii Databázových serverov. Ďalej pomocou posuvníkov nastavte počet rezervovaných cloudletov a limit škálovania cloudletov pre každú inštanciu Databázového servera
  4. Diskový priestor, potrebný pre Vaše prostredie
  5. Počet požadovaných verejných IPv4 adries.
  6. Množstvo prenesených dát do siete Internet za hodinu

Často kladené otázky

Áno, VNET PaaS umožňuje nasadiť akýkoľvek kontajner dostupný na Docker Hube , prípadne vo Vašom súkromnom registri. Viac informácii nájdete v online dokumentácii k platforme.

Áno, všetky prostredia sú zálohované automaticky na každodennej báze. Obnovu prostredia je možné vyžiadať zadaním požiadavky technickej podpore, priamo z ovládacieho rozhrania VNET PaaS.

Obsah v obchode VNET PaaS je priebežne dopĺňaný a aktualizovaný, v prípade špecifických potrieb používateľa je možné nasadiť riešenie z vlastného registra/docker hubu alebo nás kontaktovať a zadáme požiadavku na doplnenie. Viac informácii nájdete v online dokumentácii k platforme.

Minimálna hodnota kreditu, ktorú je možné dobiť je 5,- €.

Pre platbu sú akceptované tieto spôsoby – PayPal a platobnou kartou. Hneď po zaplatení je kredit automaticky pripočítaný na váš kreditný účet.

Nemôže, nepoužívame exspiráciu kreditu.

Áno, pri dosiahnutí hraničnej hodnoty kreditu (5 EUR) vám bude zaslaný notifikačný e-mail. V takom prípade je dôležité v krátkom čase navýšiť kredit na vašom kreditnom účte, lebo inak dôjde k pozastaveniu bežiacich prostredí. Rovnako, v prípade, že by hrozilo spotrebovanie zdrojov počas nasledujúcich 24 hodín, je používateľ notifikovaný.

Áno, Viac informácii nájdete v online dokumentácii k platforme a v príručke k API

Službu je možné fakturovať oboma spôsobmi. Predvolený spôsob je Prepaid, tj. dobíjanie kreditu a jeho následné čerpanie. Pre zriadenie služby s úhradou na faktúru prosím kontaktujte naše obchodné oddelenie na adrese sales@vnet.eu.

V prípade vypnutých prostredí sa účtuje len miesto zabraté na disku.

VNET technická podpora

ikonka kalendára
365 dní v roku,
24 hodín denne
ikonka operátora
3 úrovne technickej
podpory
ikonka človeka
6 technikov
nonstop v službe
ikonka certifikátu
Tím certifikovaných
špecialistov

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania

blog photo

Ako udržať prevádzku firmy počas pandémie

Najcennejším zdrojom potrebným pre udržanie prevádzky firmy počas pandémie sú ľudia. Okrem toho, že sú najťažšie nahraditeľní, sú aj najzraniteľnejší. Ako môžeme zabezpečiť...

Mgr. Vladimír Kupčo
26. marca 2020
blog photo

Ako si poradiť s DDoS útokmi

Už v minulosti sme sa v blogoch viackrát venovali téme DDoS útokov, tak prečo to omieľame stále dookola? Pretože ubrániť sa DDoS útoku stále nie je vôbec jednoduché a ako stúpa sofistikovanosť...

Vladimír Stopka
2. júla 2020
blog photo

IPv6 seriál: adresácia

Neviem ako si na svoj prvýkrát spomínate vy, ale keď som sa ja pozrel prvýkrát na IPv6 adresu, zostal som celkom zhrozený a v obavách. Adresy zrazu obsahovali písmená a boli podstatne dlhšie.

Lukáš Kleščinec
13. mája 2020