Firemné dátové služby

Vysoká bezpečnosť dát a spoľahlivá technická podpora

Firemné dátové služby
Obrazok pre L2 okruh

L2 okruh

Služba L2 okruh je štandardná dátová služba pre prepojenie dvoch alebo viacerých lokalít zákazníka. Služba ponúka vynikajúcu spoľahlivosť s vysokou úrovňou bezpečnosti a dostupnosti (SLA). Dátová služba L2 okruh je poskytovaná v móde point-to-point alebo point-to-multipoint s požadovanou kapacitou do 1Gbps s dôrazom na synchronizáciu a nízke oneskorenie. Služba neumožňuje vytváranie vlastných VLAN a poskytuje obmedzenú transparentnosť L2 protokolov (protokoly STP,LLDP a LACP nie sú podporované)

L2 transparent okruh

Služba L2 transparent okruh je dátová služba pre transparentné prepojenie dvoch alebo viacerých lokalít zákazníka s požadovanou prenosovou kapacitou až do 1Gbps. Služba umožňuje vytváranie vlastných virtuálnych sietí (VLAN). Konfiguráciou viacerých VLAN identifikátorov (CE-VLAN ID) je možné zadefinovanie virtuálnych spojení pre rôzne služby alebo aplikácie. Dátová služba L2 transparent okruh je poskytovaná v mode “point-to-point“ alebo „point-to-multipoint“. Podporované protokoly sú: CDP, STP, VTP a LLDP.

Obrazok pre L2 transparent okruh
Obrazok pre IP VPN službu

IP VPN

Dátová služba IP VPN je privátna telekomunikačná sieť primárne určená pre spoločnosti s viacerými pobočkami. Prenos dát a firemná komunikácia prebieha na verejnej infraštruktúre pomocou štandardných protokolov. IP VPN je postavená v core sieti spoločnosti VNET postavenej na technológii IP MPLS, vďaka ktorej je možné zabezpečiť vysokú bezpečnosť siete a transportovaných dát so silným dôrazom na dostupnosť služby.

Wholesale dátové služby

Služby určené pre telekomunikačných operátorov a ISP.

Obrazok pre L2 okruh
Wholesale

Lambda λ

Služba Lambda poskytuje vysokorýchlostné dedikované prepojenie dvoch lokalít na báze prenájmu vlnovej dĺžky (lambda) v optickom vlákne poskytovanej na technológii DWDM. Služba je určená primárne pre transport vysokého objemu dátovej prevádzky s nízkou latenciou. Podporované rozhrania sú: LC/PC, SC/PC, E2000/APC.

Wholesale

Dark fiber

Služba Dark fiber je služba prenájmu nenasvietených optických vlákien pre prepojenie dvoch lokalít. Služba je určená pre operátorov (rozširovanie chrbticovej siete) a náročných klientov, ktorý chcú mať maximálnu kontrolu a flexibilitu nad vlastnou sieťou. Pri prenájme neaktivovaných vlákien v našej sieti dostanete úplnú slobodu pri voľbe používaných technológií a zariadení.

Obrazok pre L2 transparent okruh

Blog

26. marca 2020

Ako udržať prevádzku firmy počas pandémie

2. júla 2020

Ako si poradiť s DDoS útokmi

13. mája 2020

IPv6 seriál: adresácia

3. marca 2021

Úspešný rok 2020 v číslach