Naštartuj svoju kariéru!

Spoznaj VNET a staň sa súčasťou moderného tímu, ktorý ťa potiahne!

Priaj sa k nám

Nenašiel si pozíciu, ktorá by bola pre teba? Pošli nám životopis na cv@vnet.eu Poslať CV

Spoznaj VNET a naše benefity

Sme spoločnosť, ktorá vznikla pred viac ako dvadsiatimi rokmi s cieľom poskytovať cenovo dostupný a výkonný internet. Dnes patríme medzi významných hráčov v oblasti biznis internetového pripojenia, disponujeme stovkami kilometrov vlastnej optickej siete a svoje portfólio služieb neustále rozširujeme. Rozvíjame sa ako systémový integrátor a poskytovateľ manažovaných služieb, sústreďujeme sa na poskytovanie cloudových služieb, kyberbezpečnosti a aktívne sa podieľame na výskume a vývoji, najmä v oblasti umelej inteligencie. Najväčšou devízou VNETu sú však naši ľudia, ktorí spojili svoje sily na vytváranie riešení s hlbokým pochopením potrieb zákazníka, individuálnym prístupom a špičkovou podporou vo všetkých smeroch. Spoločne ťaháme za jeden povraz a prinášame na trh inovatívne a zákazníkmi cenené riešenia. 

Naše oddelenia

Non-tech

HR
Marketing/ Produkt
Sales
Finančné oddelenie
Nákup
Manažované služby

Tech

Technická podpora
Správa PC a podnikových sietí
Sieťari
Informačná bezpečnosť
Systemáci
Programátori
Správa majetku
Výstavba optickej siete

Otvorené pozície

Oddelenia

Oddelenie sieťovej administrácie

Sieťový admin (junior/medior)

V našom tíme budeš mať možnosť navrhovať, spravovať a udržiavať sieťové systémy. Budeš sa môcť neustále zapájať do nových projektov a testovať inovatívne technológie. Budeš automatizovať opakujúce sa úlohy a starať sa o bezpečnosť našej siete. Skvelé prostredie pre Tvoj rast a pokrok!

Miesto práce
Miesto práce
Černyševského 48, Bratislava
Pracovný pomer
Pracovný pomer
Full time
Termín nástupu
Termín nástupu
dohodou

Prečo pracovať u nás?

💪

Vlastný fitness

Máme vlastný fitnes v budove! Nie, to nie je vtip. Môžeš si zacvičiť aj počas obednej prestávky, je to na tebe. Už nebudeš musieť vymýšľať výhovorky, že nemáš čas!

🚗

Poolové autá

Presťahovať sa alebo ísť na víkend mimo mesta? Žiadny problém! Po skúšobnej dobe sú pre každého zamestnanca k dispozícii poolové autá.

🎉

Vlastná budova

Budova kde sídlime je naša, a platia v nej naše pravidlá. Nemáme preto problém ani s domácimi párty.

🚀

Nájdi si svoju vlastnú cestu

Nájdi si svoju vlastnú cestu. U nás je dôležitý cieľ, ale cestu si môžeš určiť sám/sama.

🧸

Kids friendly office

Neboj sa, deti nebudú behať hore-dole. Máme však detský kútik, kde sa tvoje dieťa môže plnohodnotne zabaviť bez rušenia ostatných kolegov, a zároveň pod tvojim dohľadom.

🗣️

Otvorená komunikácia

Otvorená komunikácia je u nás jedna z hlavných priorít. Každý názor je dôležitý a vypočutý.

🌸

Príjemné pracovné prostredie

Máme radi kvety. Kancelária je krajšia a útulnejšia, a samozrejme, môžeš si priniesť aj svoje vlastné kvety a urobiť si pracovné prostredie ešte príjemnejším.

📱

Kreditový systém

Čím dlhšie u nás budeš, tým viac ušetríš na telefóne. V rámci nášho vernostného programu máme aj kredity, za ktoré si môžeš kúpiť telefón podľa svojich preferencií.

🔄

Sme otvorení zmenám

Ak sa ti niečo v procese nepáči, sme otvorení zmenám a flexibilní v riešeniach. Stačí, ak zmenu navrhneš, a hneď ako bude priestor, zmena sa zrealizuje.

🔄

Rotácie

Zaujíma ťa, ako to funguje na inom oddelení? Nie je problém, sme otvorení rotáciám, stačí sa dohodnúť so svojím nadriadeným.

🛴🚲🚌

Dostupnosť firmy

Či už kolobežkou, bicyklom, alebo MHD. Lokalita našej firmy je dostupná z každej strany Bratislavy a dokonca aj zo ŽST Vinohrady.

🚿🚴

Vlastná miestnosť na bicykle

A keď už spomíname bicykle, máme vlastnú miestnosť na bicykle, kde môžeš svoj bicykel zaparkovať, a samozrejme, nechýba ani sprcha, aby si sa cítil fresh aj počas práce.

Ako u nás prebieha hiring proces?

 • 1

  Zaujmi nás svojím životopisom

  Pošli nám svoj životopis, aby sme vedeli, s kým máme tú česť. 

 • 2

  Kontrola CV

  Na Tvoje CV sa detailne pozrieme a skontrolujeme, či sme na rovnakej vlne

 • 3

  Pozvanie na osobný pohovor

  Ak nás Tvoj životopis zaujal a vyhovuje danej pracovnej pozícii, pozveme Ťa na prvé osobné stretnutie.

 • 4

  Prvé kolo pohovoru

  Prvé kolo pohovoru prebehne s našimi HRistkami a potenciálnym nadriadeným. Dáme si kávu, či čaj, pokecáme a zistíme, či by to medzi nami mohlo fungovať.

 • 5

  Dáme Ti vedieť

  Po pohovore Ti dáme vedieť, kedy sa ozveme. Sľubujeme, že to bude v rozumnej lehote, lebo chápeme, že každý chce vedieť na čom je.

 • 6

  Druhý pohovor

  Čaká ťa malý test a pár otázok na písomnú angličtinu. Ale neboj, nie je to nič strašné a Ty to určite zvládneš bez problémov.

 • 7

  Vyhodnotenie úlohy a pracovná ponuka

  Vyhodnotíme Tvoju úlohu, porovnáme Ťa s ostatnými kandidátmi a ak sa k nám hodíš najviac, dostaneš od nás ponuku práce.

 • 8

  Čas na rozmyslenie

  Dáme Ti čas na rozmýšľanie aj keď veríme, že našu ponuku v tomto kroku prijmeš s úsmevom na perách 😊

 • 9

  Potvrdenie a e-mail so všetkým potrebným

  Po Tvojom potvrdení Ti pošleme krátky, vstupný e-mail so všetkým potrebným.

 • 10

  Tretie stretnutie - Podpis zmluvy

  Naše tretie stretnutie bude oficiálnym podpisom všetkého potrebného. A od tej chvíle budeš VNETák. 🎉

A toto sme my

Je to výzva a z času na čas aj “slušná jízda”

Stať sa členom tímu systémových administrátorov vo VNETe je rozhodnutie, ktoré zmení a ovplyvní tvoj životný štýl. Každý z nás sa postupne profiluje a vyniká v niečom inom. Všetkých nás však spája vášeň pre nové technológie, alternatívne prístupy a originálne riešenia, vďaka ktorým môžeme spolu s našimi klientmi rásť.

Peter Vilhan, tím líder

Fotka Petra Vilhana Podpis

Nenašli ste pozíciu, ktorú hľadáte?

Nezúfajte! Vo VNET-e máme pre šikovných ľudí vždy otvorené. Vyplňte dotazník a priložte svoj životopis.

Každému uchádzačovi odpovieme buď telefonicky alebo e-mailom.

Tešíme sa na Váš životopis!

Vyplnením a odoslaním tohto formulára dávate v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (zákon) a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.04.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a voľnom pohybe takýchto údajov (GDPR) spoločnosti VNET a.s., IČO: 35 845 007, súhlas so spracúvaním a uchovávaním Vašich osobných údajov uvedených v tomto formulári a prípadných prílohách (CV, motivačný list, apod.), a to za účelom uloženia do databázi záujemcov o prácu a kontaktovanie v prípade vhodnej pracovnej pozície. Tento súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne na adrese našej spoločnosti VNET a.s.: Černyševského 48, 851 01 Bratislava, alebo emailom na emailovej adrese: osobneudaje@vnet.sk. Ak súhlas nebude výslovne odvolaný skôr, udeľuje sa na dobu 3 roky odo dňa jeho udelenia; uplynutím uvedenej doby budú osobné údaje vymazané, prípadne uchávané výlučne v anonymizovanej podobe. Osobné udaje nebudeme odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebudeme ich profilovať, ani ich nebudeme prenášať do tretích krajín. Ako dotknutá osoba, ktorej osobnej údaje sa spracúvajú, máte práva uvedené v § 19 a nasl. zákona (t.j. požadovať prístup k nim, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo prenosnosť alebo podať návrh podľa § 100 zákona). Poskytnutie osobných údajov je čisto dobrovoľné, ak ich nevyplníte, nebudeme Vás môcť kontaktovať v prípade uvoľnenia vhodnej pracovnej pozície pre Vás.