Monitoring
Servera

Pomôžeme vám optimalizovať váš
server.

Monitoring servera

Monitoruje dostupnosť
služieb / servera

Monitoruje výkonnostné
ukazovatele

Zbiera základné
dáta o službách

Notifikuje pri prekročení
kritických hodnôt

Objednajte si službu
Monitoring servera

Služba monitoring servera vám pomôže predchádzať výpadkom spôsobených systémovými zlyhaniami. Monitoring je vykonávaný prostredníctvom nášho Zabbix servera. Na sledovanom serveri je nainštalovaný Zabbix agent, ktorý sleduje metriky a posiela ich priamo nášmu Zabbix serveru. Takže aj keď je váš server nedostupný, presne vidíte, kedy k výpadku došlo a ako vyzeral.

Už od 30 € mesačne

alebo nás kontaktujte e-mailom na vnet@vnet.sk

Notifikácie z monitoringu je možné dostávať

  • E- mailom
  • Instant Messengerom
  • SMS

V SMS notifikácii máte v mesačnom balíčku predplatených 10 SMS. Po prekročení daného počtu sú ďalšie SMS správy účtované na základe spotreby 0,33€/SMS.

Chcem profi starostlivosť o môj server

Správa servera je doplnková služba určená pre tých, ktorí majú vlastný server a nemajú čas, resp. technické znalosti na správu svojho servera. Ak prenecháte starostlivosť o svoj server našim systémovým špecialistom, vieme vám garantovať jeho optimálny výkon.

alebo nás kontaktujte e-mailom na vnet@vnet.sk

Technical support

Správa servera

Ak si u nás objednáte jednoduchú správu servera, máte k dispozícii monitoring servera a určitý počet zásahov v mesiaci. Niektoré veci si viete urobiť sami, o niektoré sa postaráme my. Celkovo máte menej starostí.

Komplet správa servera

V prípade, že si u nás objednáte komplet správu, nebudete mať s vaším serverom žiadnu prácu. Ako jediní máme root prístupy k zariadeniu a o všetko sa starajú naši systémoví špecialisti. Jednoducho preberáme komplet zodpovednosť za vaše zariadenie.

Vzdialená správa

Vzdialený elektronický prístup do zariadení zákazníkov

Vzdialená správa je služba pre vzdialený elektronický prístup do zariadenia zákazníka pre vykonanie servisného úkonu spoločnosťou VNET a.s.. Pre elektronický vzdialený prístup je potrebné stiahnutie aplikácie Anydesk. Pokračujte výberom vášho operačného systému.

Ukážka reportov

Report from Zabbix
Report from Zabbix
Report from Zabbix
Report from Zabbix