VNET telekomunikačné riešenia, ktoré fungujú

Našou silnou stránkou sú najmä dlhoročné skúsenosti a skvelý tím ľudí. Zdieľame nadšenie pre telekomunikačné služby, najnovšie technológie a riešenia, ktoré fungujú. V súčasnosti poskytujeme špičkový technologický priestor pre klientske zariadenia v 3 dátových centrách a cez naše dátové sály tečie približne 20% slovenského internetu. Aj keď je VNET slovenská firma, za 14 rokov získal medzi svetovými hráčmi dôležité postavenie.


Špičková technická podpora

Na kvalite našej technickej podpory si zakladáme. Preto máme v službe, či je piatok alebo sviatok, nonstop 6 špecialistov. Tí sú vždy pripravení zodpovedať vaše otázky a pomôcť vám vyriešiť vzniknutú situáciu.

Flexibilita

To, čo funguje dobre u jedného klienta, nemusí byť tým správnym riešením  pre vás. Každý zákazník potrebuje individuálny prístup. Naše riešenia šijeme na mieru, podľa vašich požiadaviek, alebo na základe auditu, ktorý u vás vykonávame.

Kvalita

Aby ste mohli poskytovať skvelé služby, potrebujete funkčné a najmä efektívne telekomunikačné riešenie. Dôvera, ktorú do nás vkladáte je pre nás záväzkom, preto je u nás kvalita služieb vždy na prvom mieste.

Cez VNET blog sa delíme o naše vedomosti a skúsenostiVNET

Ak by si rád pracoval v slovenskej IT firme, ktorá šľape na päty zahraničným gigantom si na správnom mieste. V týchto dňoch hľadáme posily do viacerých tímov nášho technického, obchodného alebo finančného oddelenia, takže či už si servisný technik, sieťový alebo procesný administrátor, alebo sa ťa baví obchod - ak si šikovný...
viac
 
Na serveroch väčšinou bežia kritické aplikácie a procesy, ktorých výpadok spôsobuje spoločnostiam nie len komplikácie, ale najmä straty. Je dobré zvážiť nasadenie nástrojov ktoré, umožňujú minimalizovať poruchy stroja a poskytujú kľúčové informácie o tom ...
viac
 
Newsletter častokrát zákazník vymaže. Napriek tomu, že SMS správa má obmedzenú veľkosť,  vďaka svojej netradičnej forme na Slovensku stále vystupuje z radu.V tomto blogu vám prinášame konkrétne tipy na využitie sms marketingu pri rôznych druhoch podnikania....
viac
 

Podporujeme vás od najmenších až po najväčších

Od začiatku pôsobenia na slovenskom telekomunikačnom trhu v roku 2002 je naším cieľom poskytnúť zákazníkom také služby, ktoré im zabezpečia rýchly a spoľahlivý prístup k informáciám, efektívnu prácu a tým základ pre ich konkurenčnú výhodu.