Internet

Benefity pre vás

muž pracujúci za notebookom
Optika do bytu

Spoľahlivé a rýchle optické pripojenie vedie priamo do vášho bytu. Môžete si vybrať z viacerých balíkov až po rýchlosť 500 Mbps/50 Mbps.

zapájanie ethernet káblu
Inštalácia do 5 dní

Garantujeme vám rýchlu inštaláciu. Od objednania služieb po ich inštaláciu neuplynie viac ako 5 pracovných dní. Služby si môžete objednať aj z pohodlia vášho domu, nikam nemusíte chodiť.

dialnica
Rýchle pripojenie

Naozaj rýchle internetové pripojenie si užije každý člen rodiny. Vysokú rýchlosť internetu 500 Mbps/50 Mbps oceníte pri práci, sťahovaní rozprávok či online prenosoch.

1. krok

Výber balíka

Vyberte si a objednajte balík internetu za zvýhodnenúcenu Viac informácií o tom čo je to download a upload sa dočítate tu * Zriadenie Internetu Giga je závislé od pozitívnej technickej realizovateľnosti a možnosti zriadenia služby v mieste pripojenia

ŠTANDARD
9 €

 • download 60 Mbit/s
 • upload 6 Mbit/s
 • prenájom WIFI ROUTRA za 0 €
 • Vybrať

KOMPLET
14 €

 • download 300 Mbit/s
 • upload 30 Mbit/s
 • prenájom WIFI ROUTRA za 0 €
 • Vybrať

PREMIUM
19 €

 • download 650 Mbit/s
 • upload 65 Mbit/s
 • prenájom WIFI ROUTRA za 0 €
 • Vybrať

* GIGA
24 €

 • download 1 Gbit/s
 • upload 100 Mbit/s
 • prenájom WIFI ROUTRA za 0 €
 • Vybrať
2. krok

Overenie dostupnosti

Overte si dostupnosť VNET služieb vo vašej lokalite
Adresa
Bytový komplex
3. krok

Výber viazanosti

U nás si môžete vybrať viazanosť, ktorá vám bude vyhovovať.
Či už sa rozhodnete pre 24 mesačnú alebo služby bez viazanosti, vždy získate férové podmienky, bez skrytých poplatkov.
0
Bez viazanosti
Jednorázový zriaďovací poplatok 60 € 1 €
Akcia zriadenie
24
24 mesačná viazanosť
Jednorázový zriaďovací poplatok 15 € 1 €
Akcia zriadenie

Zhrnutie

Internetový balík

Viazanosť

Prenájom hardvéru

Jednorazový poplatok: 0 €

Mesačný poplatok: 0 €

Kontaktné údaje

Súhlasím so

Odoslaním tejto správy dávate v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len "zákon") našej spoločnosti VNET a.s. (ako prevádzkovateľovi) súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v tomto formulári (emailová adresa, telefónne číslo) pre účely, aby sme Vám mohli odpovedať na Váš dotaz a prípadne ponúknuť vhodný produkt alebo službu poskytovanú našou spoločnosťou (direkt marketing). Váš súhlas môžete kedykoľvek odvolať písomne na adresu: Nám. Hraničiarov 39, 851 03 Bratislava alebo emailom na emailovú adresu: osobneudaje@vnet.sk, čo sú kontaktné údaje našej spoločnosti a zodpovednej osoby vo veciach ochrany osobných údajov. Nakoľko sa považujete v zmysle zákona za dotknutú osobu, máte práva uvedené v § 19 a nasl. zákona (t.j. požadovať prístup k Vašim osobných údajom, právo na ich opravu,, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 zákona). Vaše osobné údaje nebudeme odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebudeme ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a budeme ich uchovávať maximálne po dobu dvoch mesiacov. Vyššie uvedené osobné údaje nemusíte vyplniť, ale bez nich Vám nebudeme môcť odpovedať na Vaše dotazy. VNET nezodpovedá za správnosť údajov uvedených v tomto formulári.

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania

blog photo

5 seriálov z dielne HBO, na ktoré sa tento rok tešíme

Nový rok vždy prináša seriálové novinky alebo pokračovanie tých, už etablovaných. Podobné je to aj teraz a HBO predstaví už v januári niekoľko sľubných televíznych projektov so zvučnými hereckými menami.

Vladimír Král
13. januára 2020
blog photo

3 tipy na trávenie voľného času

Vianočné sviatky už zďaleka nie sú len o kope darčekov, zemiakovom šaláte a cukrovinkách. Čoraz viac toto obdobie vnímame ako obdobie oddychu, relaxu a času stráveného s najbližšími v kruhu rodiny.

Radka Pagáčová
17. decembra 2019
blog photo

7 tipov ako vyťažiť z leta čo najviac zážitkov

Vieme sa zaobísť bez väčšiny vecí na dlhý čas. To, bez čoho sa nezaobídeme, okrem fyziologických potrieb, je… Tipnite si, čo to bude? Vďaka tomu vzniká pocit harmónie a spokojnosti.

Janette Šimková
11. júla 2019