Internet
na doma

Neobmedzený internet na doma

Rýchly internet pre domácnosti

Zaobstarajte si rýchly a spoľahlivý internet s férovými podmienkami pre každého zákazníka.

VNET internet
Wifi icon

Optika do bytu

Spoľahlivé a rýchle pripojenie optickým káblom priamo do vášho domu alebo bytu. Vysokorýchlostné pripojenie až do 1000 Mbps/250Mbps.

Calendar icon

Inštalácia do 5 dní

Garantujeme vám rýchlu inštaláciu. Od podpisu zmluvy k inštalácii optického internetu vo vašej domácnosti neuplynie viac ako 5 pracovných dní.

Airplay video icon

Rýchle pripojenie

Naozaj rýchle internetové pripojenie si užije každý člen rodiny. Vysokú rýchlosť internetu 1000 Mbps/250 Mbps oceníte pri práci, sťahovaní rozprávok či online prenosoch.

Výber internetu

Vyberte si a objednajte balík internetu za zvýhodnenú cenu. Zriadenie Internetu Giga je závislé od pozitívnej technickej realizovateľnosti a možnosti zriadenia služby v mieste pripojenia.

Čo sa pýtate najčastejšie?

  • Snažíme sa spraviť maximum pre to, aby od potvrdenia objednávky až po inštaláciu služieb ubehlo maximálne 5 pracovných dní.

  • V pracovných dňoch vás budú naši pracovníci kontaktovať najneskôr do 48 hodín telefonicky alebo e-mailom. Po finálnom potvrdení objednávky vo vašej e-mailovej schránke pristane e-mail s odkazom, ktorý vás presmeruje do Zákazníckej zóny, v ktorej vyplníte údaje do zmluvy, ako sú: Meno a priezvisko, adresa pripojenia, číslo občianskeho preukazu a rodné číslo 

    O bezpečnosť sa nemusíte obávať, všetky dáta sa k nám dostávajú prostredníctvom šifrovaného pripojenia. Na základe zadaných údajov vám pripravíme zmluvy, ktoré môžete podpísať priamo pri inštalácii služby na adrese pripojenia alebo osobne v sídle VNET a.s. najneskôr v dohodnutý deň inštalácie. Adresa našej spoločnosti je Černyševského 48, 851 01 Bratislava. Aktuálne otváracie hodiny nájdete na našej kontaktnej stránke.

  • Áno, táto zmena je samozrejme možná v prípade, že prechádzate na akýkoľvek vyšší balík či vyššiu rýchlosť. Tento druh zmeny je bezplatný. V prípade, ak sa rozhodnete pre nižší balík či nižšiu rýchlosť pripojenia, sú s touto zmenou spojené sankcie tak, ako sú definované v zmluve o pripojení.

  • Zmluvu je samozrejme možné prepísať na nájomníka či nového majiteľa za malý administratívny poplatok, pričom sa vás v tomto prípade nedotknú žiadne sankcie spojené s predčasným ukončením viazanosti. V prípade, že sa sťahujete do iného bytového komplexu, v ktorom poskytujeme pripojenie, radi Vám služby presťahujeme.

  • Nie, počas inštalácie môžu platobné karty či hotovosť spokojne oddychovať v peňaženke. Všetky úkony súvisiace s technickou realizáciou uvidíte na vašej najbližšej faktúre ako samostatnú položku.  

  • Áno, stačí tento fakt spomenúť pri úvodnej komunikácii s našimi pracovníkmi a tí následne pripravia všetky zmluvné a právne náležitosti tak, aby boli v súlade s poskytnutými údajmi o vašej spoločnosti, ako sú: Obchodné meno, sídlo, IČO, DIČ či IČ DPH.  

Balík Internet

Internet si môžete objednať vo výhodných balíkoch služieb spolu s digitálnou TV a telefónnou linkou.

Viac info