Servisný technik ( pre oblasť dátových centier) 

Miesto práce

Nám. hraničiarov 39, Bratislava

Pracovný pomer

Plný úväzok

Termín nástupu

Dohodou / ASAP

Mzda (brutto)

od 1000 €/mesačne brutto (balík odmeňovania závisí od skúseností a znalostí kandidáta, junior servisný technik od 800 EUR/mesačne brutto))

Aká bude náplň tvojej práce?

Ak si manuálne zručný a baví ťa práca v teréne s pestrou paletou aktivít od samotnej prípravy, realizáciu štruktúrovanej kabeláže až po konfiguráciou zariadení, tak máme pre teba skvelú pracovnú ponuku.

Na pozícii servisného technika sa stretneš aj s nasledovnými zaujímavými činnosťami::

 1. práca v dátových centrách v rámci Bratislavy (v rozsahu od energetiky, chladenia, dáta až po inštaláciu klientskych zariadení)
 2. práca so štruktúrovanou kabelážou
 3. servis a inštalácia poskytovaných služieb
 4. práca na optických a wifi sieťach


Čo získaš u nás navyše?

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov. Vieme ti ponúknuť:

VNET kariéra
Tím ľudí, ktorý inšpiruje a
motivuje
Efektívna organizačná
štruktúra
Prácu prispôsobujeme
ľuďom, nie ľudí práci
 1. môžeš pracovať so špičkovými technológiami
 2. ponúkame ti priestor na sebarealizáciu vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
 3. máš možnosť sa aktívne spolupodieľať na zaujímavých projektoch
 4. budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
 5. k dispozícii budeš mať služobné auto, notebook a telefón
 6. máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a firemné akcie
 7. nechýbajú zľavy na portfólio služieb spoločnosti
 8. dostaneš príspevok na športovanie/relax  Aké zručnosti budeš potrebovať?

  Teší nás, že si prišiel až takmer na koniec inzerátu. Na záver pridávame už len niekoľko dôležitých osobnostných predpokladov, ktoré urobia z teba ideálneho člena nášho VNET tímu:

  Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala?

  Ďakujeme za každý poslaný životopis. Poteší nás, keď k nemu priložíš aj krátky, ale výstižný motivačný text. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase a dohodneme si spoločné stretnutie.

  Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: osobneudaje@vnet.sk. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu. Ak tom všetkému naviac bude úplne super:

  Napíš mi na cv@vnet.eu (Zuzana Začková je moje meno) pokojne mi tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať :-)

  POSLAŤ ŽIVOTOPIS