Prax pre študentov elektrotechnického zamerania

Miesto práce

Nám. hraničiarov 39, Bratislava

Pracovný pomer

Plný úväzok

Termín nástupu

Dohodou

Mzda (brutto)

Na šikovných čaká aj odmena

Aká bude náplň tvojej práce?

Ak ťa baví práca v teréne s pestrou paletou aktivít točiacej sa okolo štruktúrovanej kabeláže, tak máme pre teba skvelú príležitosť naučiť sa mnohé veci do života. Budeš pracovať hlavne manuálne/fyzicky ale aj hlavou a reálne si otestuješ naučenú teóriu v praxi. Počas praxe môžeš byť zapojený aj do nasledovných zaujímmavých činností v oblasti (vykonávaných pod odborným dozorom a s pomocnou rukou):

 1. práce na optických sieťach
 2. inštalácie rádiových spojov
 3. práce v skladových priestoroch
 4. testovania, konfigurácie a kompletizácie aktívnych zariadení

Čo získaš u nás navyše?

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov. Vieme ti ponúknuť:

VNET kariéra
Tím ľudí, ktorý inšpiruje a
motivuje
Efektívna organizačná
štruktúra
Prácu prispôsobujeme
ľuďom, nie ľudí práci
 1. mať príležitosť sa učiť od tých najlepších odborníkov a vzdelávať sa
 2. možnosť pracovať so špičkovými technológiami
 3. budeš súčasťou mladého zapáleného tímu
 4. variabilita pracovných úloh – s nami sa nudiť nebudeš
 5. dostaneš spätnú väzbu na kvalitu svojej vykonanej práce
 6. tí najlepší praxanti budú odmenení
 7. po absolvovaní praxe a úspešnom ukončení školy tým najšikovnejším ponúkneme prácu na trvalý pracovný pomer

Aké zručnosti budeš potrebovať?

Teší nás, že si prišiel až takmer na koniec inzerátu. Na záver pridávame už len niekoľko dôležitých osobnostných predpokladov, ktoré urobia z teba ideálneho člena nášho VNET tímu:

Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala?

Všetkým študentom v mene VNETu ďakujeme za prejavený záujem – veľmi si to vážime. Na zaradenie do výberového procesu je potrebné poslať aktuálny životopis. Po našom starostlivom posúdení a vyhodnotení životopisov (prípadne doplňujúcej dokumentácie) budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritéria na postup do ďalšieho kola - osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: osobneudaje@vnet.sk. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu. Ak tom všetkému naviac bude úplne super:

Napíš mi na cv@vnet.eu (Zuzana Začková je moje meno) pokojne mi tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať :-)

POSLAŤ ŽIVOTOPIS