Sieťový administrátor / Network administrator

Miesto práce

Nám. hraničiarov 39, Bratislava

Pracovný pomer

Plný úväzok

Termín nástupu

Dohodou

Mzda (brutto)

1250 €/mesačne + mesačná variabilná odmena - balík odmeňovania závisí od skúseností a znalostí kandidáta

Aká bude náplň tvojej práce?

Si nadšený riešiteľ komplexných sieťových úloh a zadaní? Si znalec zariadení Cisco, Mikrotik, Ubiquiti a čo prípadne nevieš, si ľahko doštuduješ? Si šikovný (aj čerstvý) absolvent VŠ technického smeru s praktickými skúsenosťami (ideálne) a hľadáš výzvy ? Ak sme ťa už teraz zaujali, tak máme pre teba ponuku zaujímavej práce.

 1. aktívna účasť na nových projektoch, pilotných prevádzkach a implementovaní nových technológií
 2. vytváranie a udržiavanie dokumentácie k zvereným systémom a službám
 3. zodpovednosť za správu, ladenie a monitoring systémov
 4. vytváranie dizajnu, správa a servis distribučnej vrstvy siete
 5. spolupráca v oblasti automatizácie, security a skriptovania

Čo získaš u nás navyše?

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov. Vieme ti ponúknuť:

VNET kariéra
Tím ľudí, ktorý inšpiruje a
motivuje
Efektívna organizačná
štruktúra
Prácu prispôsobujeme
ľuďom, nie ľudí práci
 1. budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu, vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
 2. možnosť pracovať so špičkovými technológiami (napr. Fortinet, Cisco, Mikrotik,Ubiquiti) a aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
 3. budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
 4. máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a firemné akcie
 5. poskytujeme možnosť využiť príležitostnú prácu z domova (home-office)
 6. nechýbajú zľavy na portfólio služieb spoločnosti

Aké zručnosti budeš potrebovať?

Teší nás, že si prišiel až takmer na koniec inzerátu. Na záver pridávame už len niekoľko dôležitých osobnostných predpokladov, ktoré urobia z teba ideálneho člena nášho VNET tímu:

Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala?

Ďakujeme za každý poslaný životopis. Poteší nás, keď k nemu priložíš aj krátky, ale výstižný motivačný text. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase a dohodneme si spoločné stretnutie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: osobneudaje@vnet.sk. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu. Ak tom všetkému naviac bude úplne super:

Napíš mi na cv@vnet.eu (Zuzana Začková je moje meno) pokojne mi tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať :-)

POSLAŤ ŽIVOTOPIS