Systémový / VoIP administrátor

(junior/študent VŠ 4.-5. ročník)

Miesto práce

Nám. hraničiarov 39, Bratislava

Pracovný pomer

Skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu

Dohodou

Mzda (brutto)

6 EUR/hod
finálna hodinová sadzba závisí od znalostí a skúseností

Aká bude náplň tvojej práce?

Na úvod niečo v krátkosti o nás: Vlastníme 3 dátové centrá lokalizované v Bratislave, v ktorých máme umiestnených približne 100 vlastných fyzických zariadení od výrobcov IBM, HP a DELL , ktoré využívame na implementáciu riešení pre nás a našich klientov. Sme spoločnosť s bohatými skúsenosťami, ktorá už vyše 17 rokov poskytuje komplexné telekomunikačné riešenia od garantovaného internetového pripojenia, cez cloudové služby, hosting, hlasové riešenia VoIP až po triple-play služby na doma. Naše očakávania a tvoja náplň práce: Ak máš rád voľnosť v pracovných postupoch a v myslení; rád spoznávaš a skúšaš nové technológie a postupy; si pripravený rozširovať si znalosti v oblasti VOiP a cloude, tak VNET je to správne miesto na štart alebo posun v tvojej pracovnej kariére. Aj keď máš málo praktických skúseností, ale rád by si rozvíjal svoj talent, neváhaj a pridaj sa k nám... Tvoja aktívna (spolu)práca bude najmä pri:

  1. inštalácii, konfigurácii a návrhom VoIP riešení (platforma Asterisk, FreePBX)
  2. implementácii hlasových služieb (ISDN, SIP, IAX) a zároveň zabezpečovať technickú podporu v rámci organizácie
  3. budeš podieľať aj na nasadzovaní cloudových služieb na platforme OpenStack
  4. realizácii testovania nových produktov v oblasti VoIP

Čo získaš u nás navyše?

VNET je spoločnosť s priateľskou atmosférou, ktorá ti rýchlo prirastie k srdcu. Naša firemná kultúra je charakteristicky otvorená, pestrá, ohľaduplná voči životnému prostrediu, dynamická a samozrejme zábavná. Nepoznáme slová nefunguje to alebo nedá sa to - spoločne ako tím dosiahneme cieľ, neúspechy prekonáme a tešíme sa z našich úspechov. Vieme ti ponúknuť:

VNET kariéra
Tím ľudí, ktorý inšpiruje a
motivuje
Efektívna organizačná
štruktúra
Prácu prispôsobujeme
ľuďom, nie ľudí práci
  1. budeš mať jednoznačne priestor na sebarealizáciu, vďaka veľkej variabilite pracovných úloh
  2. možnosť pracovať so špičkovými technológiami (napr. Fortinet, Cisco, Mikrotik,Ubiquiti) a aktívne sa spolupodieľať na zaujímavých projektoch
  3. budeš mať príležitosť neustále sa vzdelávať a rásť (vrátane výučby angličtiny na pracovisku)
  4. máme oddychovú zónu so stolným futbalom, organizujeme skvelé raňajky a firemné akcie
  5. poskytujeme možnosť využiť príležitostnú prácu z domova (home-office)
  6. nechýbajú zľavy na portfólio služieb spoločnosti

Aké zručnosti budeš potrebovať?

Teší nás, že si prišiel až takmer na koniec inzerátu. Na záver pridávame už len niekoľko dôležitých osobnostných predpokladov, ktoré urobia z teba ideálneho člena nášho VNET tímu:

Čo urobiť, ak ťa ponuka zaujala?

Ďakujeme za každý poslaný životopis. Poteší nás, keď k nemu priložíš aj krátky, ale výstižný motivačný text. Ak tvoje skúsenosti, znalosti a zručnosti vyhodnotíme pozitívne, ozveme sa spravidla telefonicky v krátkom čase a dohodneme si spoločné stretnutie.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti VNET a.s. na spracovanie jeho osobných údajov uvedených v životopise, a to pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie v spoločnosti VNET a.s. a prípadné kontaktovanie za účelom osobného pohovoru. Tento súhlas udeľuje uchádzač spoločnosti VNET a.s. ako prevádzkovateľovi v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov (ďalej len “Zákon”) a Nariadení “GDPR” č. 2016/679. Súhlas môže uchádzač kedykoľvek odvolať, a to aj emailom na emailovú adresu: osobneudaje@vnet.sk. Ako dotknutá osoba má uchádzač práva uvedené v § 19 a nasl. Zákona (t.j. požadovať prístup k osobných údajom, právo na ich opravu, vymazanie, obmedzenie spracúvania, namietať spracúvanie, právo na ich prenosnosť, alebo podať návrh podľa § 100 Zákona). Osobné údaje nebude VNET a.s. odovzdávať žiadnej tretej osobe, nebude ich profilovať ani prenášať do tretej krajiny a bude ich uchovávať maximálne po dobu šiestich mesiacov od prijatia životopisu. Ak tom všetkému naviac bude úplne super:

Napíš mi na cv@vnet.eu (Zuzana Začková je moje meno) pokojne mi tykaj, aj tak si neskôr budeme tykať :-)

POSLAŤ ŽIVOTOPIS