Správa servera

ikonka nahrávania
Aktualizácia systémov
ikonka monitoringu
Monitoring služieb
ikonka lupy
Bezpečnostný audit
ikonka práce
Profilaktické práce

Chcem profi starostlivosť o môj server

Správa servera je doplnková služba určená pre tých, ktorí majú vlastný server a nemajú čas, resp. technické znalosti na správu svojho servera. Ak prenecháte starostlivosť o svoj server našim systémovým špecialistom, vieme vám garantovať jeho optimálny výkon.

Správa servera

Ak si u nás objednáte jednoduchú správu servera. Máte k dispozícii monitoring servera a určitý počet zásahov v mesiaci. Niektoré veci si viete urobiť sami, o niektoré sa postaráme my. Celkovo máte menej starostí.

Komplet správa servera

V prípade, že si u nás objednáte komplet správu nebudete mať s vašim serverom žiadnu prácu. Ako jediní máme root prístupy k zariadeniu a o všetko sa starajú naši systémoví špecialisti. Jednoducho preberáme komplet zodpovednosť za vaše zariadenie.

Ukážka reportov

ukážka 1 repotu zo Zabbixu
ukážka 2 repotu zo Zabbixu
ukážka 3 repotu zo Zabbixu
ukážka 4 repotu zo Zabbixu

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania
blog photo

Koľko vlastne stojí prevádzka elektrického auta?

Mnoho ľudí, s ktorými som sa rozprával, mi povedalo, že elektrické auto je pre nich príliš drahé. Tvárili sa veľmi prekvapene, keď som sa im snažil vysvetliť, že ak nejazdia extrémne málo, je pre nich...

Mgr. Vladimír Kupčo
7. novembra 2019
blog photo

Ako si dobre vybrať budúceho zamestnávateľa

V druhej časti chcem nadviazať na predchádzajúce odporúčania k pracovnému pohovoru. Prvá časť bola určená teamleadrom vyberajúcim si kolegu, druhú venujem uchádzačom.

Martin Dujčík
12. septembra 2019
blog photo

Spoľahlivé sieťové pripojenie servera nie je raketová veda

Odborný názov Server (špeciálny typ počítača) má pôvod z anglického slovného spojenia to serve – slúžiť, poskytovať služby klientom. Na to, aby nám server dobre slúžil, musí mať prístup...

Vincent Vlk
3. apríla 2019