Správa servera

ikonka nahrávania
Aktualizácia systémov
ikonka monitoringu
Monitoring služieb
ikonka lupy
Bezpečnostný audit
ikonka práce
Profylaktické práce

Chcem profi starostlivosť o môj server

Správa servera je doplnková služba určená pre tých, ktorí majú vlastný server a nemajú čas, resp. technické znalosti na správu svojho servera. Ak prenecháte starostlivosť o svoj server našim systémovým špecialistom, vieme vám garantovať jeho optimálny výkon.

Správa servera

Ak si u nás objednáte jednoduchú správu servera. Máte k dispozícii monitoring servera a určitý počet zásahov v mesiaci. Niektoré veci si viete urobiť sami, o niektoré sa postaráme my. Celkovo máte menej starostí.

Komplet správa servera

V prípade, že si u nás objednáte komplet správu nebudete mať s vašim serverom žiadnu prácu. Ako jediní máme root prístupy k zariadeniu a o všetko sa starajú naši systémoví špecialisti. Jednoducho preberáme komplet zodpovednosť za vaše zariadenie.

Ukážka reportov

ukážka 1 repotu zo Zabbixu
ukážka 2 repotu zo Zabbixu
ukážka 3 repotu zo Zabbixu
ukážka 4 repotu zo Zabbixu

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania

blog photo

Ako udržať prevádzku firmy počas pandémie

Najcennejším zdrojom potrebným pre udržanie prevádzky firmy počas pandémie sú ľudia. Okrem toho, že sú najťažšie nahraditeľní, sú aj najzraniteľnejší. Ako môžeme zabezpečiť...

Mgr. Vladimír Kupčo
26. marca 2020
blog photo

Ako si poradiť s DDoS útokmi

Už v minulosti sme sa v blogoch viackrát venovali téme DDoS útokov, tak prečo to omieľame stále dookola? Pretože ubrániť sa DDoS útoku stále nie je vôbec jednoduché a ako stúpa sofistikovanosť...

Vladimír Stopka
2. júla 2020
blog photo

IPv6 seriál: adresácia

Neviem ako si na svoj prvýkrát spomínate vy, ale keď som sa ja pozrel prvýkrát na IPv6 adresu, zostal som celkom zhrozený a v obavách. Adresy zrazu obsahovali písmená a boli podstatne dlhšie.

Lukáš Kleščinec
13. mája 2020