Monitoring servera

ikonka monitoringu
Monitoruje dostupnosť
služieb / servera
ikonka monitoringu
Monitoruje výkonnostné
ukazovatele
ikonka grafu
Zbiera základné
dáta o službách
ikonka zvonu
Notifikuje pri prekročení
kritických hodnôt

Objednajte si službu Monitoring servera

Služba monitoring servera vám pomôže predchádzať výpadkom spôsobených systémovými zlyhaniami. Monitoring je vykonávaný prostredníctvom nášho Zabbix servera. Na sledovanom serveri je nainštalovaný Zabbix agent, ktorý sleduje metriky a posiela ich priamo nášmu Zabbix serveru. Takže aj keď je váš server nedostupný, presne vidíte, kedy k výpadku došlo a ako vyzeral.

Už od 30 € mesačne

V SMS notifikácii máte v mesačnom balíčku predplatených 10sms. Po prekročení daného počtu sú ďalšie sms správy účtované na základe spotreby 0,33€/sms.

Ukážka reportov

ukážka 1 repotu zo Zabbixu
ukážka 2 repotu zo Zabbixu
ukážka 3 repotu zo Zabbixu
ukážka 4 repotu zo Zabbixu

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania

blog photo

Ako udržať prevádzku firmy počas pandémie

Najcennejším zdrojom potrebným pre udržanie prevádzky firmy počas pandémie sú ľudia. Okrem toho, že sú najťažšie nahraditeľní, sú aj najzraniteľnejší. Ako môžeme zabezpečiť...

Mgr. Vladimír Kupčo
26. marca 2020
blog photo

Ako si poradiť s DDoS útokmi

Už v minulosti sme sa v blogoch viackrát venovali téme DDoS útokov, tak prečo to omieľame stále dookola? Pretože ubrániť sa DDoS útoku stále nie je vôbec jednoduché a ako stúpa sofistikovanosť...

Vladimír Stopka
2. júla 2020
blog photo

IPv6 seriál: adresácia

Neviem ako si na svoj prvýkrát spomínate vy, ale keď som sa ja pozrel prvýkrát na IPv6 adresu, zostal som celkom zhrozený a v obavách. Adresy zrazu obsahovali písmená a boli podstatne dlhšie.

Lukáš Kleščinec
13. mája 2020