CloudPRO

ikonka flexibility
Flexibilita
ikonka PC
Mobilita
ikonka štítu
Spoľahlivosť
ikonka výhodných cien
Nižšie náklady na prevádzku

Viac o CloudPRO

CloudPRO je cloudové riešenie, ktoré prinášame firemným zákazníkom, ktorí vyžadujú flexibilnú a dynamickú IT infraštruktúru. Cloudové riešenie CloudPRO je technologicky postavené na platforme OpenStack a základom cloudovej platformy sú spoľahlivé, vysokovýkonné servery DELL a HPE. Servery sú umiestnené v našom dátovom centre Digitalis v Bratislave. Ako dátové úložisko pre naše cloudové služby používame diskové polia od výrobcu DELL EMC, ktorý je absolútnou špičkou v tejto oblasti. Aj vďaka riešeniu od firmy DELL EMC sú vaše dáta v bezpečí a vždy dostupné. Pre realizáciu cloudových služieb sme implementovali hypervízor typu KVM, ktorý je plne manažovateľný z prostredia OpenStack. Sami prevádzkujeme svoje služby v prostredí nášho cloudu, ktorému plne dôverujeme.

Kde viete uplatniť výhody cloudových riešení?

Sieť pobočiek / obchodov

Neexistuje jednoduchšie riešenie ako pristupovať k firemným zdieľaným dátam a systémom v prostredí cloudu. Všetky pobočky a ľudia z ktoréhokoľvek miesta na svete môžu pristupovať k systémom ako je skladové hospodárstvo, ERP, CRM, zdieľanie dokumentov. Hlavnou výhodou prevázkovania vašich služieb z nášho cloudu je vysoká dostupnosť systémov a dát, bezpečnosť, kvalitná konektivita a el. napájanie a samozrejme 24 hodinový dohľad nad cloudovou technológiou.

asistenka predaja
meeting

SW / IT Firma

Hlavným prínosom cloudových služieb pre IT segment je možnosť testovania a vývoja SW/aplikácií v prostredí cloud, kde okamžite viete výpočtové zdroje prispôsobiť svojim potrebám. Zároveň možnosť pristupovania z ktoréhokoľvek miesta na svete k spoločnej vývojárskej platforme umožňuje efektívne manažovať IT zdroje.

Eshop / portálové riešenia

V určitej fáze rastu Vášho e-shopu alebo webového portálu je potrebné migrovať z tradičných hostingových služieb na výkonnejšie serverové riešenie. Je pre Vás e-shop dôležité, aby ste vedeli poskytnúť každému užívateľovi komfort pri návšteve Vášho e-shopu alebo webového portálu a to nielen v čase mimo vianoc. Práve cloud Vám vie zabezpečiť okamžitú flexibilitu a dynamiku v manažovaní potrebných výpočtových zdrojov pre Váš biznis. Už sa nebudete deliť o výkon s inými hostingami ale máte garantované výkonnostné parametre virtuálneho alebo fyzického prostredia (IaaS).

e-shop
biznis

Ako súčasť každodenného biznisu

Počet firiem, ktoré využívajú cloudové služby každým dňom raste a rastie. Účtovníctvo, ERP, CRM, mailové služby, databázové služby, testing, development, backup, disaster recovery,... sú systémy, aplikácie a SW, ktoré fungujú úspešne v cloude. Ak sa práve rozhodujete o výmene Vášho existujúceho serverového riešenia alebo kúpe nového, kúpe/výmene SW alebo aplikácie, zvážte, či nie je práve ten správny čas na nasadenie ich do prostredia cloudu.

VNET technická podpora

ikonka kalendára
365 dní v roku,
24 hodín denne
ikonka operátora
3 úrovne technickej
podpory
ikonka človeka
6 technikov
nonstop v službe
ikonka certifikátu
Tím certifikovaných
špecialistov

Niečo z nášho blogu

Buďte priamo v centre diania

blog photo

Ako udržať prevádzku firmy počas pandémie

Najcennejším zdrojom potrebným pre udržanie prevádzky firmy počas pandémie sú ľudia. Okrem toho, že sú najťažšie nahraditeľní, sú aj najzraniteľnejší. Ako môžeme zabezpečiť...

Mgr. Vladimír Kupčo
26. marca 2020
blog photo

Ako si poradiť s DDoS útokmi

Už v minulosti sme sa v blogoch viackrát venovali téme DDoS útokov, tak prečo to omieľame stále dookola? Pretože ubrániť sa DDoS útoku stále nie je vôbec jednoduché a ako stúpa sofistikovanosť...

Vladimír Stopka
2. júla 2020
blog photo

IPv6 seriál: adresácia

Neviem ako si na svoj prvýkrát spomínate vy, ale keď som sa ja pozrel prvýkrát na IPv6 adresu, zostal som celkom zhrozený a v obavách. Adresy zrazu obsahovali písmená a boli podstatne dlhšie.

Lukáš Kleščinec
13. mája 2020