Nastal čas, keď už
“veľký a verejný”
cloud nespĺňa
Vaše požiadavky

Zistiť viac
VNET Azure Stack Banner

Prečo
Azure Stack Hub?

Portfólio cloudových služieb, ktoré poskytuje Microsoft vo svojom cloude je dominantou biznis sféry už niekoľko rokov a neustály rast to len dokazuje. Funkcionalita, ktorá je tak žiadaná medzi firemnými zákazníkmi však môže so sebou priniesť aj niektoré úskalia. Mnohé spoločnosti totiž musia brať ohľad na ultranízku latenciu či dátovú suverenitu v danej krajine pôsobnosti.

Serve image number 1
Data center image

Prinášame
riešenia

Vo VNETe sme sa rozhodli priniesť riešenie práve na situácie, kde „veľký a verejný“ cloud jednoducho nepostačuje.

V našom špičkovom a ekologickom datacentre Digitalis a ďalších dátových centrách sme tak nasadili riešenie s Azure Stack Hub. Poďme sa teda bližšie pozrieť čo to ten „stack hub“ vlastne je a na čo sa používa.

Viac o našom dátovom centre

Hybridná
Infraštruktúra

Mnohé organizácie si nemôžu dovoliť - či už kvôli regulátorom, legislatíve, bezpečnosti a ďalším faktorom, operovať vo verejnom cloude. Azure Stack Hub môže poslúžiť ako prvok hybridnej infraštruktúry, ale aj ako koncová platforma, na ktorej je možné bez obmedzení prevádzkovať novú generáciu cloudových aplikácií a riešení vystavaných pre platformy Microsoftu.

Server image number 2
Server image number 3

Flexibilita
& €fektivita

VNET sa rozhodol svoj „vlastný Azure“ postaviť na platforme Greenlake od HPE, ktoré je certifikovaným partnerom Microsoftu. Z pohľadu architektúry tak umožňuje prevádzkovanie vlastného autonómneho Azure cloudu, ktorý bude podľa voľby a potrieb zákazníkov, úplne alebo čiastočne oddelený od verejného cloudu Microsoftu. Cenovú politiku nespomíname len tak náhodou. Škálovateľnosť ponúkaného riešenia nám umožňuje skutočne ušiť cenu na mieru každého klienta, presne podľa jeho potrieb. 

Flexibilita pri návrhu riešenia
Odbornosť, konzultácie a možnosť prepojenia na ďalšie už prevádzkované platformy, ktoré VNET ponúka vo svojich dátových centrách ako je napríklad OpenStack. 

Cenová efektivita a znižovanie nákladov
Individuálna ponuka pre každého klienta priamo na mieru, zaistí Vašej spoločnosti tú najvyššiu efektivitu z pohľadu nákladov - nebudete mať nič navyše a zároveň vám nič nebude chýbať.

Kompatibilita
& prenositelnosť

Obrovskou výhodou je kompatibilita a ľahká prenositeľnosť aplikácii medzi privátnym a verejným cloudom. Rovnako tak majú zákazníci prístup aj k populárnemu Azure Marketplace, kde nájdu už pripravené riešenia ako Oracle Linux, Kubernetes, či Docker.

V prípade vývoja vlastných aplikácií dostávajú zákazníci do rúk skutočne mocný nástroj: Azure Stack Hub podporuje najmodernejšie technológie ako sú kontajnerizácia, serverless architektúra a samozrejme podpora DevOps procesov súvisiacich s vývojom a nasadením kriticky dôležitých aplikácií.

Serve image number 4

Otestované,
gigantmi

Azure Stack Hub rovnako nepatrí medzi minoritné produkty. Práve naopak. Toto riešenie už dnes používajú giganti, ako BP, BCI či Volkswagen Financial Services.

Companies

Chcete vedieť viac
o Azure Stack Hub?

Nechajte nám na Vás kontakt a my si s vami dohodneme spoločné stretnutie či videohovor, po ktorom pre vás pripravíme ponuku priamo na mieru a presne podľa Vašich potrieb.