Stačí tak málo a máte internet zadarmo:

  1. Odporučte vášmu známemu špičkový VNET INTERNET a pošlite nám jeho meno a telefónne číslo cez náš jednoduchý webový formulár.
  2. Vy ani váš známy nemusíte nikam chodiť. Ozveme sa vám a dotiahneme všetky detaily.
  3. Ak si váš známy vyberie:
    INTERNET GARANTLINK - ZNÁMY získava na 3 mesiace INTERNET ZADARMO, VY získavate až na 6 mesiacov ZADARMO váš INTERNET NA DOMA.
    INTERNET FLEXILINK - ZNÁMY získava na 3 mesiace INTERNET ZADARMO, VY získavate na 3 mesiace ZADARMO váš INTERNET NA DOMA.
  4. Obe zľavy, pre vás aj vášho známeho sa uplatnia od momentu podpisu novej Zmluvy na internetové pripojenie vášho známeho.


Po vyplnení formulára vás bude kontaktovať pracovník nášho zákazníckeho centra, následne bude kontaktovať vášho známeho. Po dohodnutí detailov a podpísaní zmluvy, vám od najbližšieho fakturačného obdobia začne plynúť 100% zľava na vaše internetové pripojenie.

Ak váš známy podpíše zmluvu na internetové pripojenie GARANTLINK, vy máte svoje domáce pripojenie až na 6 mesiacov zadarmo. 

Náš internet môžete odporučiť až 5 známym, keď s nami podpíšu zmluvy, za svoj internet nemusíte až 30 mesiacov vôbec platiť.
Najčastejšie otázky:Odporučte jeden z našich skvelých internetov do 31.3.2018 svojmu obchodnému partnerovi, kamarátovi aj susedovi a obaja máte od nás INTERNET ZADARMO. Nech si vyberie ten, ktorý mu najviac vyhovuje. Ponáhľajte sa.
Šablóna snippets/referral_form.html neexistuje.